golovna

У 24-ту неділю після Пятидесятниці, коли Православна Церква вшановує пам’ять преподобного Луки, іконома Києво-Печерського, в Ближніх печерах, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф на запрошення протоієрея Тарасія Дмитрука з архипастирським візитом відвідав церкву святого Рівноапостольного князя Володимира Великого села Залуччя-Долішнє Снятинського району, в якому очолив недільне службу Божу.

Перед початком богослужіння владика Іоасаф звершив чин освячення новозбудованого  Храму та Престолу. Під час богослужіння архиєрею співслужив благочинний Снятинського деканату протоієрей Михайло Марусяк,  протоієрей Василій Захарук, протоієрей Михайло Мизюк, настоятель храму протоієрей Тарасій Дмитрук, запрошене духовенство та велика кількість парафіян Церкви які прийшли разом з архипастирем помолитися до Господа нашого Ісуса Христа. Проповідь перед причастям вірних виголосив протоієрей Михайло Марусяк.

Після відпусту літургії Високопреосвященніший владика Іоасаф звернувся з повчальним словом до парафіям храму, в якому звернув увагу на важливості звершеної сьогоднішньої події, освячення престолу, і доніс до вірян те, що саме на цьому місці буде здійснюватися Свята Євхаристія, перетворення хліба і вина на тіло і кров Христову, а також побажав, щоб за молитвами Рівноапостольного князя Володимира Великого, Господь Ісус Христос подавав всі блага громаді храму і усім жителям села.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua