golovna

У 29-ту неділю після Зішестя Святого Духа на Апостолів, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф відвідав храм святителя Миколая Чудотворця смт. Богородчани.

При зустрічі архиєрея вітальне слово виголосив настоятель церкви протоієрей Ігор Оцабіна, після чого владика-митрополит звершив чин освячення нового іконостасу. За богослужінням митрополиту Іоасафу співслужив благочинний Богородчанського деканату протоієрей Іоан Дунь, настоятель протоієрей Ігор Оцабіна та багаточисельне запрошене духовенство деканату. В цей день храм був переповнений віруючими які прийшли молитовно відзначити посвяту нового іконостасу та отримати благословення Архипастиря.

На завершення служби Божої з словом настанови до духовенства та віруючих звернувся митрополит Іоасаф в якому звернув увагу на звершеній сьогодні події, а також подякував настоятелю та парафіянам за спільну молитву. Богослужіння завершилось уставним многоліттям.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua