заставка

10 вересня 2018 року, у понеділок 16-ї неділі після Пятидесятниці, Свята Православна Церква відзначає знайдення мощей прп. Іова Почаївського та Собор прпп. отців Києво-Печерських, в дальніх печерах спочилих.

На запрошення протоієрея Павла Захарука, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф очолив Божественну літургію в храмі Почаївської ікони Божої Матері села Задубрівці на Галицькому гостинці Снятинського району.

Перед Святою Літургією Владика звершив чин освячення нового престолу а за Богослужінням владиці-митрополиту співслужив благочинний Снятинського деканату протоієрей Михаїл Марусяк, настоятель храму протоієрей Павло Захарук та численне духовенство Снятинського та Коломийського благочиння. Під час Богослужіння читались два Апостоли і Євангелія. Проповідь після запричасного стиха виголосив протоієрей Михаїл Марусяк.

На закінчення Літургії Високопреосвященіший владика Іоасаф звернувся з повчальним словом до парафіям храму, в якому звернув увагу на важливості звершеної сьогоднішньої  події, освячення престолу, і доніс до вірян те, що саме на цьому місці буде здійснюватися Свята Євхаристія, перетворення хліба і вина на Тіло і Кров Христову, а також побажав, щоб Господь наш Ісус Христос благословляв отця-настоятеля, а з ним і всіх парафіян, на подальшу працю в прославлення Отця Небесного.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua