IMG_0009

21 січня 2018 року у неділю після Богоявлення, коли Православна Церква вшановує пам’ять преподобного Георгія Хозевіта та преподобного Георгія, чудотворця Печерського, в Ближніх печерах, недільне богослужіння у Свято-Троїцькому Кафедральному соборі міста Івано-Франківська очолив Високопреосвященійший Іоасаф, митрополит Івано-Франківський і Галицький.

Його Високопреосвященству співслужив настоятель Кафедрального Собору протоієрей Іоан Телятинський, протоієрей Тарасій Дмитрук, протоієрей Петро Гава, протоієрей Василій Гнип, протоієрей Любомир Малофій, ієрей Іоан Мизюк та протодиякон Петро Стецюк. Після часу Трисвятого читання Апостола звершив Василій Сапіжак, студент 4-го курсу І Ф Б І ім. преподобного Феодосія Манявського. На закінчення співу запричасного стиха з проповіддю до віруючих звернувся протоієрей  Василій Гнип, а читання заамвонної молитви звершив ієрей Іоан Мизюк. За богослужінням співав митрополичий хор Кафедрального собору під керівництвом заслуженого працівника культури України Михайла Замрозевича.

В кінці Літургії владика-митрополит привітав присутніх у храмі прихожан з недільним днем а також нагадав, що скоро наступає Великий піст і потрібно кожному християнинові підготуватися до нього щоб достойно зустріти його та провести в молитві та покаянні.

КатегоріяНовини, Статті, Фото
Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua