заставка

11 листопада 2018 року, у 24-ту неділю після Зішестя Святого Духа на Апостолів, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф очолив уставні Богослужіння в Свято-Троїцькому кафедральному соборі міста Івано-Франківська.

У переддень воскреслого дня митрополитІоасафочолив Всенічнебдіння під час якого помазав віруючих освяченим на Літії єлеєм.

Недільного дня у притворі Кафедрального Собору владику-митрополита зустрів настоятель Собору протоієрей ІоанТелятинський, який піднісши Архиєрею Хрест запросив очолити службу Божу, перед початком якої присяжний лист зачитав ставленик в диякони іподиякон Роман Мизюк.

За Літургією Його Високопреосвященству сіпвслужив протоієрей ІоанТелятинський, протоієрей МихаїлМизюк та Соборне духовенство. Після Великого Входу владика-митрополит звершив дияконську хіротонію над побожним іподияконом Романом Мизюком.

Проповідь перед причастям вірних виголосив протоієрей МихаїлМизюк, який доніс до віруючих праведність життя первомучениці Анастасії, а останню ектенію виголосив новопоставлений отець Роман.

Після відпусту Богослужіння Архипастир подякував парафіянам Кафедрального Собору за спільну молитву та закликав Боже благословення на кожного віруючого парафіянина Кафедрального Собору.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua