IMG_9965

8 листопада 2018 року, у четвер 23-ї неділі після Пятидесятниці, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, на запрошення протоієрея Ігора Гуця, очолив Божественну Літургію в храмі на честь Великомученика Димитрія Солунськогосела Космач Богородчанського деканату.

Під час Богослужіння владиці-митрополиту співслужив протоієрей Ігор Сагайдак, настоятель храму протоієрей Ігор Гуць та запрошене духовенство Богородчанського деканату. Разом з Архипастирем та священослужителями піднести свої молитви до Господа Ісуса Христа в день храмового праздника прийшла велика кількість парафіян. Після запричасного стиха отець-настоятель виголосив проповідь в якій розповів історію Храму, якому вже понад 250 років, та розповів  про попередніх настоятелів Церкви.

Після відпусту Літургії Його Високопреосвященство владика митрополит звернувся з повчальною проповіддю до віруючих та відзначив благословенними грамотами найбільш активних парафіян. На закінчення служби Божої митрополит Іоасаф освятив каплицю на подвір’ї Церкви та окропив святою водою громаду храму.

 

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua