заставка

10 червня 2018 року, у другу неділю після П’ятидесятниці, Українська Православна Церква вшановує пам’ять Всіх Святих Землі Української.

Урочисте недільне богослужіння в Манявському Хресто-Воздвиженському чоловічому монастирі очолив настоятель обителі Високопреосвященійший Іоасаф, митрополит Івано-Франківський і Галицький, якому співслужив намісник Українського Афону ігумен Феогност, протоієрей Любомир Малофій та братія монастиря. Разом з священослужителями помолитися до Господа нашого Ісуса Христа прийшла велика кількість прихожан та паломників обителі. Перед причастям вірних проповідь виголосив насельник монастиря ієромонах Онуфрій.

Після відпусту служби Божої владика-митрополит звернувся до вірян з повчальним словом, в якому наголосив на сьогоднішньому Євангелії, де розповідається про дев’ять Заповідей Блаженства які Ісус Христос дав своїм ученикам у Нагірній проповіді, які доповнюють десять Заповідей Божих.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua