IMG_6093

24 лютого 2019 року, Свята Православна Церква, продовжуючи підготовку до Великого посту, згадує євангельську притчу про блудного сина.

Цього недільного дня в Манявському Хресто-Воздвиженському чоловічому монастирі було звершено дві Божественні літургії Іоана Золотоустого, перша опівночі в підземному Храмі, яку очолив насельник монастиря ієромонах Онуфрій, а друга в Борисо-Глібському храмі яку очолив настоятель Великоскитської обителі митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф.

За Богослужінням його Високопреосвященству співслужив намісник Українського Афону архимандрит Феогност та духовенство монастиря в священичому сані. Після запричасного стиха, до присутніх у храмі прихожан з повчальним словом звернувся насельник монастиря ігумен Венедикт, який, на прикладі образів євангельської притчі про блудного сина, звернув увагу на морально-духовний стан сучасних християн.

В кінці Божественної літургії Архипастир звернувся до братії та пастви з словом повчання про щире покаяння на прикладі підготовчих неділь до Великого посту, після чого братія на чолі з владикою-митрополитом звершили чин Панагії.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua