заставка

В 3-тю неділю після Пасхи Господньої, Свята Православна Церква вшановує пам’ять святих Жон-мироносиць: Марії Магдалини, Марії Клеопової, Соломії, Іоанни, Марфи і Марії, Сусанни та інших; праведних Йосифа Аримафейського і Никодима.

У переддень неділі Його Високопреосвященство, митрополит Іоасаф, настоятель Великого скиту Хресто-Воздвиженського Манявського монастиря у Свято-Троїцькому Кафедральному Соборі міста Івано-Фарнківська очолив Всеношне бдіння в співслужінні настоятеля протоієрея Іоана Телятинського та соборного духовенства.

Недільного дня владика-митрополит очолив богослужіння в  Соборному Хресто-Воздвиженському Храмі Манявського Хресто-Воздвиженського монастиря. За літургією владиці-митрополиту співслужив намісник ігумен Феогност та братія монастиря. На Великому вході митрополит Іоасаф звершив священичу хіротонію над насельником обителі, архидияконом Варлаамом.

Перед відпустом служби Божої владика Іоасаф прочитав молитву за об’єднання та утворення єдиної помісної Української Православної Церкви.

На закінчення літургії Владика Іоасаф звернувся з повчальним словом до пастви манявського монастиря в якому докладно розкрив Євангельське читання, закликав вірних наслідувати духовний подвиг та мужність святих жон-мироносиць, після чого братія монастиря звершила чин Панагії.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua