заставка

8 липня 2018 року, у 6-ту неділю по Пятидесятниці, на запрошення митрополита Івано-Франківського і Галицького Іоасафа, недільне Богослужіння в Свято-Троїцькому кафедральному соборі міста Івано-Франківська очолив Патріарший намісник, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній.

При зустрічі митрополита Епіфанія вітальне слово виголосив настоятель Кафедрального Собору протоієрей Іоан Телятинський в якому привітав владику-митрополита та запросив очолити Божественну літургію.

За службою Божою владиці Епіфанію співслужив митрополит Іоасаф, архиєпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, архиєпископ Вишгородський Агапіт та єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій, настоятель Собору протоієрей Іоан Телятинський з духовенством собору. Після запричасного стиха з проповіддю до віруючих звернувся владика Євстратій, а єпископ Паїсій причастив сповідників святих Тіла і Крові Господніх.

На завершення Богослужіння митрополит Епіфаній виголосив повчальну проповідь та подякував владиці Іоасафу за запрошення і можливість помолитися до Господа в стінах Свято-Троїцького кафедрального собору, в свою чергу владика Іоасаф подякував Патріаршому наміснику та Архиєреям за спільну молитву.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua