IMG_5752

18 лютого 2019 року, на запрошення настоятеля і священоігумена Манявського Хресто-Воздвиженського чоловічого монастиря митрополита Іоасафа, Український Афон відвідав Блаженійший Епіфаній, Митрополит Київський і всієї України та президент України Петро Порошенко, які представили вірянам Томос про Автокефалію.

Його Блаженство митрополит Епіфаній очолив Подячний Молебень за утворення Помісної Церкви в Україні та отримання Томосу. Предстоятелю Української Церкви співслужив митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, митрополит Івано-Франківський Андрій, єпископ Коломийський і Косівський Юліан, єпископ Павло, вікарій Івано-Франківської єпархії та численне духовенство Івано-Франківської та Коломийської єпархій.

Разом з митрополитом Епіфанієм, Архиєреями та священослужителями за Подячним Молебнем молився президент України Петро Порошенко, Голова ОДА Олег Гончарук, Голова Івано-Франківської Обласної Ради Олександр Сич, багато представників державних органів влади, громадських і політичних організацій та десятки тисяч віруючих православних християн, не тільки з Івано-Франківської але й з навколишніх областей, прибули до Великоскитської Манявської обителі щоб піднести свої молитви за Україну, за нашу Вітчизну, за український народ.

За молебнем співав священичий хор Свято-Троїцького кафедрального собору міста Івано-Франківська під керівництвом настоятеля собору протоієрея Іоана Телятинського.

На закінчення Подячного Молебню митрополит Епіфаній звернувся з повчальним словом до віруючих в якому наголосив на важливості отримання Томосу а президент України Петро Олексійович зазначив, що отримання Томосу це друге проголошення Незалежності України.

Митрополит Іоасаф подякував Його Блаженству та президенту Петру Олексійовичу за приїзд до Святої монашої обителі а всім віруючим християнам за спільну сьогоднішню молитву.

Після урочистих заходів всі бажаючі змогли подивитися на Оригінал Томосу про Автокефалію Православної Церкви в Україні.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua