заставка (1)

22 грудня 2018, у суботу 29-ї седмиці, Свята Православна Церква вшановує зачаття праведною Анною Пресвятої Богородиці, а також Манявської ікони Божої Матері «Ігуменя Манявська».

З нагоди престольного свята митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф очолив Божественну літургію в Кафедральному Соборі міста Івано-Франківська, яка звершувалась в преділі на честь Манявської ікони Божої Матері «Ігуменя Манявська».. Разом з владикою-митрополитом співслужив другий священик Собору протоієрей Тарасій Дмитрук, протоієрей Василій Гнип, протоієрей Петро Дубяк, протоієрей Іоан Мудрейко, протодиякон Петро Стецюк та диякон Тарасій Петльоха.

В цей святковий день храм був наповнений віруючими, велика кількість з яких приступили до Таїнства Сповіді та Причастя, а з проповіддю до прихожан Собору звернувся протоієрей Тарасій Дмитрук, в якій розповів парафіянам  про праведне життя Якима та Анни та про їх непохитну віру в Господа.

Після відпусту Архипастир виголосив повчальне слово, та привітав жінок, які носять ім’я Анна з їхнім днем ангела і подякував усім за спільну молитву а також розповів віруючим про історію з’явлення Пресвятої Богородиці ієромонаху Філарету у 1652 році.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua