golovna

22 грудня 2017, у п’ятницю 29-ї седмиці після Пятидесятниці, Свята Православна Церква вшановує зачаття праведною Анною Пресвятої Богородиці, а також Манявської ікони Божої Матері «Ігуменя Манявська».

Цього дня  Свято-Троїцький Кафедральний Собор відзначає своє престольне свято. З благословення владики Іоасафа, у 2015 році був поставлений другий престол, який ще називають преділом, який був посвячений на честь Манявської ікони Божої Матері «Ігуменя Манявська».

З нагоди престольного свята митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф очолив Божественну літургію в Кафедральному Соборі міста Івано-Франківська. За богослужінням владиці-митрополиту співслужив настоятель собору, протоієрей Іоан Телятинський, з численним духовенством Івано-Франківського деканату та ієромонах Онуфрій а також протодиякон Петро Стецюк. Під час літургії апостола читав студент 4-го курсу І Ф Б І імені прп. Феодосія Манявського  Сапіжак Василій. В цей святковий день храм був переповнений вірянами. Перед святим Причастям з розповіддю про історію з’явлення Пресвятої Богородиці ієромонаху Філарету у 1652 році, до прихожан Собору звернувся насельник Українського Афону – Манявського Хресто-Воздвиженського чоловічого монастиря ієромонах Онуфрій.

Після відпусту Архипастир виголосив повчальне слово в якому доніс до людей  про праведне життя Якима та Анни та про їх непохитну віру в Господа, а також привітав усіх хто носить ім’я Анна з днем ангела і подякував за спільну молитву. По завершенні літургії всіх присутніх у храмі помазали святим елеєм.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua