заставка

21-го вересня 2018 року Свята Православна Церква відзначає одне з дванадесятих свят – Різдво Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Присновіди Марії.

З нагоди такого великого свята, на запрошення протоієрея МихаїлаДарвая, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф очолив святкове богослужіння в храмі Різдва Пресвятої Богородиці села Верхній СтрутеньРожнятівського деканату.

У переддень свята владика-митрополит у співслужінні протоієрея ІоанаТелятинського та Соборного духовенства звершив Всенічнебдіння в Свято-Троїцькому кафедральному соборі міста Івано-Франківська.

Святкового дня, за літургією владиці Іоасафуспівслужив настоятель Храму протоієрей МихаїлДарвай та запрошене духовенство деканату. Після запричасного стиха з проповіддю про Різдво Пресвятої Владичиці нашої Богородиці до мирян звернувся настоятель Церкви Вознесіння Господнього смт. Брошнів-Осада протоієрей ІоанКреховецький.

На завершення служби Божої Високопреосвященійший владика Іоасаф привітав усіх присутніх у храмі із святом Різдва Пресвятої Богородиці і Приснодіви Марії, а також виголосив повчальне слово, в якому розкрив зміст свята та подякував отцю-настоятелю за можливість разом з вірянами села Верхній Струтень розділити радість свята Різдва Пресвятої Богородиці.

Святкове Богослужіння завершилось водосвятним молебнем після якого духовенство звершило Хресний хід навколо Храму а митрополит Іоасаф окропив віруючих Святою водою.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua