golovna

7 січня 2018 року, в день, коли Свята Православна Церква молитовно вшановує одне з найвеличніших свят в церковному році – Різдво Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, Високопреосвященнійший Іоасаф митрополит Івано-Франківський і Галицький очолив святкове різдвяне богослужіння у Свято-Троїцькому Кафедральному Соборі міста Івано-Франківська.

У день Різдва Христового, в Свято-Троїцькому Кафедральному Соборі було звершено три Божественні літургії. Перша – нічна літургія (яку очолив протоієрей Петро Гава), друга літургія в 7.30 яку очолив протоієрей Іоан Мудрейко, третя – архиєрейським чином, яку очолив Високопреосвященіший митрополит Іоасаф у співслужінні настоятеля собору, протоієрея Іоана Телятинського та духовенста Кафедрального Собору. За літургією апостола читав студент VI-го курсу І Ф Б І ім. прп. Феодосія Манявського Миколай Павленюк. З нагоди свята – Різдва Христового, багато прихожан храму приступили до таїнства Сповіді та Причастя.

На запричасному стиху протоієрей Іоан Мудрейко зачитав Різдвяне послання митрополита Івано-Франківського і Галицького. Після відпусту служби Божої владика-митрополит Іоасаф привітав всіх з сьогоднішнім празником і закликав вірних провести це свято у духовній радості, возвеличуючи новонародженого Христа.

Богослужіння завершилось співом тропарів та святкових колядок.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua