dsc_8005-%d0%ba%d0%be%d0%bf%d1%96%d1%8f

7 січня 2014 року, в день, коли Свята Православна Церква молитовно вшановує празник Різдва Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, Високопреосвященнійший Іоасаф митрополит Івано-Франківський і Галицький очолив святкове різдвяне богослужіння у Свято-Троїцькому Кафедральному Соборі міста Івано-Франківська.

Напередодні, у співслужінні соборного духовенства, Владика звершив Всеношне бдіння, яке розпочалось  великим повечір’ям. Згідно із традицією Кафедрального Собору, після відпусту утрені, митрополит Іоасаф освятив кутю, яка була принесена вірними та звернувся до присутніх з вітальним словом. Богослужіння Всеношної закінчилися Різдвяними колядками, які розпочало духовенство у вівтарі собору.

У самий день Різдва Христового, у Свято-Троїцькому Кафедральному Соборі було звершено три Божественні літургії. Перша – нічна літургія (яку очолив протоієрей Юрій Гречанюк), друга літургія в 7.30 яку очолив протоієрей Іоан Мудрейко, третя – архієрейським чином, яку очолив Високопреосвященніший Іоасаф митрополит Івано-Франківський і Галицький у співслужінні настоятеля собору, протоієрея Іоана Телятинського та соборного духовенста. За літургією апостола читав протодиякон Іоан Бегметюк. З нагоди свята – Різдва Христового, багато прихожан храму приступили до таїнства Сповіді та Причастя. На запричасному стиху протоієрей Іоан Мудрейко зачитав Різдвяне послання.

Після відпусту Літургії Владика всіх привітав з величним празником і закликав вірних провести це свято у духовній радості, возвеличуючи новонародженого Христа.

Богослужіння закінчилось святковими колядками.

 

 

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua