заставка

16 вересня 2018 року, у 16-ту неділю після Пятидесятниці, коли Свята Церква вшановує пам’ять священомученика Анфіма, єп. Нікомидійського, преподобного Феофіла диякона,митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф очолив Божественну Літургію в Свято-Троїцькому кафедральному соборі міста Івано-Франківська.

При зустрічі архиєреянастоятель Собору протоієрей ІоанТелятинський привітав владику-митрополита та запросив очолити Божественну Літургію і благословити прихожан Собору.

З нагоди двадцятиріччя з дня першої Служби Божої в Свято-Троїцькому кафедральному соборі владиці-митрополитуІоасафуспівслужив архиєпископ Чернівецький і Кіцманський Онуфрій, єпископ Коломийський і Косівський Юліан, благочинний Івано-Франківського деканату протоієрей Ігор Ільків, намісник МанявськогоХресто-Воздвиженського чоловічого монастиря архимандрит Феогност, настоятель Собору протоієрей ІоанТелятинський та численне духовенство Івано-Франківської Єпархії УПЦ КП. На Великому Вході владика Іоасаф звершив пресвітерську хіротонію над дияконом Іваном Лазаренком.

Цього дня Соборний Храм був наповнений віруючими які прийшли разом з священослужителями помолитися до Ісуса Христа. За Богослужінням також молився міський голова Івано-Франківська Марцінків Руслан Романович.

На закінчення святкової Божественної Літургії митрополит Іоасаф привітав прихожан з недільним днем та двадцятиріччям Кафедрального Собору а також подякував Владикам за те, що вони приїхали разом з парафіянами та священослужителями Собору молитовно розділити сьогоднішнє свято.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua