IMG_8444

У ніч з 27 на 28 квітня 2019 року, весь православний світ зустрічає свято із свят і торжество із торжеств – Світле Христове Воскресіння, Пасху Господню.

Високопреосвященіший Іоасаф, митрополит Івано-Франківський і Галицький очолив пасхальну Утреню в Соборному Храмі Манявського Хресто-Воздвиженського чоловічого монастиря, а пасхальну Літургію у Свято-Троїцькому кафедральному соборі міста Івано-Франківська.

Богослужіння в Манявській обителі розпочалося під спів святкового тропаря «Воскресіння Твоє Христе Спасе» та «Христос Воскрес із мертвих смертю смерть подолав і тим що в гробах життя дарував», владика-митрополит здійснивши трьохкратне кадіння Престолу вийшов з духовенством і віруючими на вулицю, та обійшовши Хресною ходою навколо Собору, розпочав урочисту Пасхальну утреню службу по закінченні якої архимандрит Феогност зачитав Пасхальне послання Митрополита Київського і Всієї України Епіфанія.

За нічним Богослужінням митрополиту Іоасафу співслужив намісник Хресто-Воздвиженського чоловічого монастиря, архимандрит Феогност та братія обителі.

Перед початком Богослужіння, в Свято-Троїцькому кафедральному соборі, настоятель Іоан Телятинський зачитав Огласительне слово святителя Іоана Золотоустого.

З нагоди такого святкового і надзвичайно зворушливого празника, Христового Воскресіння, Кафедральний Собор був переповнений віруючими які прийшли разом з духовенством у молитовною єднанні зустріти Воскреслого Спасителя.

Святкове пасхальне богослужіння своїм співом прикрасив – митрополичий хор Свято-Троїцького кафедрального собору під керівництвом заслуженого працівника культури України Михайла Замрозевича.

По завершенні відпусту літургії владика-митрополит освятив Артос а також звершив освячення великодніх кошиків з пасхами.

ХРИСТОС  ВОСКРЕС !

ВОІСТИНУ  ХРИСТОС  ВОСКРЕС !

 

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua