заставка

У ніч з 7 на 8 квітня 2018 року, весь православний світ зустрічає свято із свят і торжество із торжеств – Світле Христове Воскресіння, Пасху Господню.

Високопреосвященіший Іоасаф, митрополит Івано-Франківський і Галицький очолив пасхальне богослужіння у Свято-Троїцькому Кафедральному Соборі міста Івано-Франківська.

Святкове пасхальне богослужіння своїм співом прикрасив – митрополичий хор Свято-Троїцького Кафедрального Собору під керівництвом заслуженого працівника культури України Михайла Замрозевича.

Богослужіння розпочалося з полуночниці на завершення якої духовенство Кафедрального Собору внесло Плащаницю у вівтар і положило на Престол. Під спів святкового тропаря «Воскресіння Твоє Христе Спасе» та «Христос Воскрес із мертвих смертю смерть подолав і тим що в гробах життя дарував», владика-митрополит здійснивши трьохкратне кадіння Престолу та вийшов з духовенством і віруючими на вулицю перед закритими дверима Катедри і розпочав урочисту Пасхальну утреню службу по закінченні якої протоієрей Іоанн Телятинський зачитав Оголосительне слово святителя Іоанна Златоустого.

За святковим пасхальним богослужіння владиці Іоасафу співслужив настоятель Кафедрального Собору протоієрей Іоанн Телятинський з кафедральним духовенством. Перед причастям вірних протоієрей Тарасій Дмитрук зачитав пасхальне послання Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

По завершенні відпусту літургії владика-митрополит освятив Артос а також звершив освячення великодніх кошиків з пасхами.

Х Р И С Т О С   В О С К Р Е С !!!

В О І С Т И Н У   В О С К Р Е С !!!

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua