IMG_9348

02 червня 2019 року, ушосту неділю після Пасхи, високопреосвященійший Іоасаф, митрополит Івано-Франківський і Галицький, очолив уставні Богослужіння в Свято-Троїцькому кафедральному соборі міста Івано-Франківська.

Цього дня Свята Православна Церква згадує одне з найбільших чудес із земного життя Спасителя – зцілення чоловіка, який був сліпим від самого свого народження, тому вона і називається – неділя про сліпого.

За службою Божою його Високопреосвященству співслужив настоятель протоієрей Іоан Телятинський,священослужителі Кафедрального Собору та протоієрей Роман Загурський, настоятель Святої-Троїцького Храму міста Норт-Роялтон штату Огайо США. Цього дня велика кількість парафіян Собору прийшли разом з Архипастирем помолитися до пастероначальника нашого Ісуса Христа та приступити до таїнства Сповіді та Причастя.

Після відпусту служби Божої владика Іоасаф звернувся до присутніх у храмі з повчальним словом в якому розкрив суть недільного Євангелія. Літургія завершилась уставним многоліттям.

 

Прес-служба Івано-Франківсько-Галицької Єпархії

Української Православної Церкви (ПЦУ)

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua