IMG_7779

19 квітня 2019 року, за день до Входу Господнього в Єрусалим, Свята Православна Церква згадує чудо воскресіння Ісусом Христом праведного Лазаря.

Перебуваючи в Зайорданні Христос отримує скорботну звістку про хворобу Його друга Лазаря. В Святому Євангелії розповідається, що одного разу, коли захворів Лазар, і коли ця звістка дійшла до Ісуса, Він сказав: «Що ця хвороба не до смерті, але на Славу Божу, і через неї прославиться Син Божий», ( Ів. 11 : 35). Прийшовши Христос звелів відвалити камінь від гробу і покликав його: «Лазарю! Вийди звідти!». Померлий Лазар воскрес і вийшов з погребальної  печери обвитий пов’язками. Звістка про це чудо швидко розійшлась по всій Юдеї. І коли наступного дня Спаситель в’їзджав в Єрусалим верхи на молодому осляті, то люди зустрічали Його як царя. Вони встеляли дорогу своєю одежею і кидали пальмові гілки з криками: «Осанна, Благословен – хто йде в ім’я Господнє!».

Цього дня митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф очолив уставне богослужіння в Свято-Троїцькому кафедральному соборі міста Івано-Франківська. Його Високопреосвященству співслужив настоятель храму протоієрей Іоан Телятинський та духовенство Кафедрального Собору.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua