заставка_клімкін

5 травня 2018 року Великий Хресто-Воздвиженський Манявський чоловічий монастир відвідав Міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

Поважного гостя в обителі радо зустрів Його Високопреосвященство, настоятель Великого Українського Афону митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, який ознайомив пана міністра з історією монастиря. Павло Анатолійович приклався до святинь обителі і всупроводі намісника монастиря ігумена Феогноста відвідав «Блаженний Камінь».

Історія Манявського Скита приховує багато нерозгаданих досі таємниць. А найбільшою загадкою для дослідників залишаються цілющі властивості води, яка збирається всередині печери, що утворилася у велетенському камені, який лежить на горі поряд із монастирем. Тут ченцям Скита з’являлася сама Цариця Небесна, тому в народі він називається «Блаженний камінь», який знаходиться на відстані 380 метрів від виїзної брами монастиря. Камінь-брила із гротом нагадує велетенський горган з отвором. З цієї брили віками витікала вода, яка зникла в час закриття монастиря і так само чудесно з’явилася коли монастир відродився знову.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua