заставка

28-го серпня 2018 року, у десяту неділю після Пятидесятниці, в день коли Свята Православна Церква відзначає останнє дванадесяте свято року – Успіння Пресвятої Богородиці, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф очолив уставні богослужіння в Свято-Троїцькому кафедральному соборі міста Івано-Франківська.

На передодні Богородичного свята владика Іоасаф очолив Всенічне бдіння з чином виносу плащаниці Божої Матері, під час якого у співслужіння соборного духовенства освятив п’ять хлібів, пшеницю, вино та єлей.

За Божественною літургією Його Високопреосвященству співслужив настоятель Кафедрального Собору протоієрей Іоан Телятинський та соборне духовенство. Цього святкового дня Храм був наповнений віруючим людом багато з яких приступили до таїнства Сповіді та Причастя. Проповідь перед причастям вірних виголосив протоієрей Василій Гнип.

На закінчення Літургії митрополит Іоасаф привітав усіх присутніх із святом Успіння Присвятої Богородиці і звернувся з повчальним словом, розкриваючи зміст євангельського читання.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua