заставка

19 січня Свята Православна Церква вшановує одне з найурочистіших та найулюбленіших віруючими людьми свят – Богоявлення або Хрещення Господнє.

У переддень свята владика Іоасаф, митрополит Івано-Франківський і Галицький, в Свято-Троїцькому Кафедральному соборі міста Івано-Франківська, звершив Велике Повечір’я  з літією та утреню, а у самий день свята святкову Божественну літургію та чин Великого освячення води у Великоскитській Манявській Хресто-Воздвиженській обителі.

Владиці-митрополиту співслужив намісник обителі ігумен Феогност та  насельники монастиря у священичому сані. Монастирський храм цього дня був наповнений прихожанами багато з яких цього святкового дня приступили до Таїнств Сповіді та Святого Причастя. На завершення співу запричасного стиха з проповіддю про Хрещення Господнє до віруючих звернувся ігумен Феогност.

По закінченню літургії до присутніх у храмі прихожан зі святковою проповіддю звернувся архипастир в якій пояснив чому Велике освячення води звершується у самий день свята Богоявлення та на передодні. Владика-митрополит у своєму слові розкрив важливість явлення на Йордані, під час хрещення Господа нашого Ісуса Христа Іоаном Предтечею, Святої Трійці. Архипастир привітав усіх присутніх з святом Хрещення Господнього, побажавши всім Йорданського благословення від Господа та здорового й щасливого довголіття!

Після літургії монастирське духовенство, на чолі з Архиєреєм, та всі присутні в храмі віряни урочистою ходою направилися на подвіря, де в присутності великої кількості віруючих було звершено чин Великого освячення води. На завершення митрополит Іоасаф окропив усіх присутніх освяченою водою.

КатегоріяНовини, Статті, Фото
Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua