golovna

11 липня 2017 року у залі засідань єпархіального управління відбулися урочистості присвячені черговому випуску бакалаврів богослов’я Івано-Франківського Богословського інституту. Після молитви “Царю Небесний” Високопреосвященнійший Іоасаф, митрополит Івано-Франківський і Галицький, звернувся до випускників з вітальним словом, у якому наголосив на значенні для нашої Церкви та Вітчизни освіченого, доброго священика, який міг би, використовуючи свої богословські знання, вчити людей євангельського закону та вести до спасіння. Після промови Владики, учений секретар інституту Кушнірчук Володимир Михайлович зачитав наказ, відповідно до якого, на основі рішення Вченої ради інституту випускникам присвоєно освітньо-кваліфікаційний рівень “бакалаврів богослов’я”. Після чого владика-митрополит урочисто вручив випускникам дипломи.

На завершення урочистих подій випускників від імені професорсько-викладацького складу інституту, привітав ректор ігумен Феогност.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua