golovna

02 грудня 2017 року, у Манявській Великоскитській обителі було звершено чин чернечого постриг у малу схиму.

Чин постригу звершив настоятель Українського Афону, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, над студентом ІІІ-го курсу І Ф Б І ім. прп. Феодосія Манявського Корольчуком Юрієм Михайловичом. Новопострижений монах отримав ім’я Варлаам, на честь преподобного Варлаама, ігумена Києво-Печерського, пам’ять якого Церква вшановує 2 грудня.

Преподобний Варлаам був пострижений в іноки преподобним Никоном за проханням преподобного Антонія Печерського. Цим преподобний навіяв на себе гнів свого батька, але твердість духу, яку він проявив заставила батька поступитися бажанню сина бути монахом. Коли число іноків стало збільшуватись преподобний Антоній Печерський поставив Варлаама першим ігуменом Києво-Печерського монастиря.

Після постригу владика-митрополит, вітаючи новопостриженого ченця, нагадав йому про значення подвигу, який він взяв на себе. Він наголосив також на важливості смирення та любові до ближнього у чернечому житті, беручи за приклад  життя свого небесного покровителя. На закінчення повчального слова владика Іоасаф,  братія та всі присутні, підходячи до монаха Варлаама, вітали з прийняттям малого образу та бажали «спасатися в ангельському чині…».

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua