СКИТ ВОЗНЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО ХРЕСТО-ВОЗДВИЖЕНСЬКОГО МАНЯВСЬКОГО МОНАСТИРЯ (с. МАНЯВА)

Вознесенський-скит1

Розташований на висоті 645 м над рівнем моря на горі Вознесіння. Заснований 1618 року преподобним Феодосієм Манявським. Відроджений у 2011 році ієромонахом Софронієм (Ленів) з благословення архиєпископа Івано-Франківського і Галицького Іоасафа (Василиківа).

Наданий час у Скиті зведений храм Вознесіння Господнього проводяться внутрішні роботи, в скорому часі з Божою допомогою планується освячення.

Вознесенський-скит2 Вознесенський-скит3

СКИТОНАЧАЛЬНИК:
ІГУМЕН СОФРОНІЙ (ЛЕНІВ)

Софроній ЛенівІгумен Софроній (Ленів) народився 11 квітня 1978 року у селі Завадка Калуського району Івано-Франківської області у сім’ї робітників.

21 березня 2008 року архиєпископом Івано-Франківським і Галицьким Іоасафом (Василиківим) був пострижений у монашиство з іменем Софроній, на честь святителя Софронія, патріарха Єрусалимського (24 березня).

Висвячений у сан ієромонаха 30 березня 2008 року архиєпископом Івано-Франківським і Галицьким Іоасафом (Василиківим) та призначений на посаду економа Манявського монастиря.

З 2011 року скитоначальник Свято-Вознесенського Скита та духівник монастиря.

У 2013 року викладач Івано-Франківського богословського інституту.

Освіта: Івано-Франківський богословський інститут (2011 – бакалавр філософії (релігієзнавство), 2012, – магістр богослов’я).

Остання нагорода – хрест з прикрасами (2014).