заставка

20 січня 2019 року, у неділю попраздництва дванадесятого свята – Хрещення Господнього, Свята Українська Православна Церква згадує Собор Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана.В цей недільний день Високопреосвященійший митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф очолив Літургію в Свято-Троїцькому кафедральному соборі міста Івано-Франківська, його Високопреосвященству співслужив настоятель Кафедрального Собору протоієрей Іоан Телятинський з соборним духовенством. На Великому Вході владика-митрополит звершив священичу хіротонію над дияконом Тарасієм Петльохою.

З повчальною проповіддю, після запричасного стиха, звернувся протоієрей Іоан Телятинський в якій розповів віруючим про праведне життя Іоана Предтечі та чому саме Він став Хрестителем Господнім. По благословенню Архипастиря заамвонну молитву прочитав новопоставлений отець Тарасій Петльоха.

На закінчення служби Божої владика Іоасаф звернувся з словом настанови до парафіян Собору та подякував за спільну молитву.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavya.if.ua