DSC_0919

19 грудня 2020 року, у суботу 27-ї седмиці після Зішестя Святого Духа на Апостолів Свята Православна Церква вшановує пам’ять святителя Миколая, архиєпископа Мир Ликійських, чудотворця.

З поміж великих святих угодників Божих святитель Миколай Чудотворець користується особливою любов’ю нашого народу, і кількістю храмів названих на його честь є цьому доказом.  Про життя та чудеса цього великого угодника Божого ми дізнаємось не тільки із його життя а навіть у акафістах та богослужбових книгах.

В честь пам’яті святителя Миколая, божественну Літургію в храмі святих страстотерпців Бориса і Гліба, Великоскитського Хрестовоздвиженського Манявського чоловічого монастиря очолив настоятель обителі, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, у співслужінні благочинного Українського Афону архимандрита Герасима та братії монастиря у священичому сані.

З проповіддю про життя святителя Миколая до віруючих звернувся насельник монастиря ієромонах Нектарій.

По закінченню служби Божої владика митрополит Іоасаф привітав усіх іменинників Миколаїв, а маленьких прихожан обдарував солодкими подарунками. Богослужіння завершилося уставним многоліттям.

 

Прес-служба Івано-Франківсько-Галицької Єпархії

 Української Православної Церкви (ПЦУ)

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavya.if.ua