_DSC0674

27 лютого 2022 року, у м’ясопусну неділю, коли Православна Церква продовжує готувати вірних до початку святої Чотиридесятниці, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф очолив недільне Богослужіння в Свято-Троїцькому кафедральному соборі міста Івано-Франківска.

М’ясопусна неділя ще має назву неділі про Страшний Суд. Цього дня читається Євангеліє, в якому Ісус Христос дає науку про Страшний Суд та про вічну нагороду для праведних і кару для грішних. Церквою подається саме це Євангеліє, щоб через нього показати важливість та кінцеву мету події, до якої веде нас Великий Піст.

Під час недільної служби Божої настоятелю і священоархимандриту Великоскитського Манявського чоловічого монастиря, митрополиту Іоасафу, співслужив настоятель Собору протоієрей Іоан Телятинський, протоієрей Любомир Малофій та духовенство собору. На запричасному стиху з проповіддю про Страшний Суд до віруючих звернувся протоієрей Роман Василиків.

За Літургією владика-митрополит Іоасаф звершив дияконську хіротонію над побожним іподияконом Олексієм Писарчуком.

Після відпусту Літургії, митрополит Іоасаф привітав співслужителів та парафіян Собору з недільним днем та наближенням до Великого посту

Божественна літургія закінчилась уставним многоліттям.

 

Прес-служба Івано-Франківсько-Галицької Єпархії

 Української Православної Церкви (ПЦУ)

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavya.if.ua