FB_IMG_1665324898210

9 жовтня 2022 року, в Неділю 17-ту після П‘ятдесятниці та в день пам’яті святого апостола і євангелиста Іоана Богослова, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф звершив Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого в кафедральному соборі Пресвятої Тройці м. Івано-Франківськ.

Архипастирю співслужили: іменинник – настоятель кафедрального собору, протоієрей Іван Телятинський проректор ІФБІ; протоієрей Тарасій Дмитрук, протоієрей Петро Ґава, протоієрей Василій Гнип, протоієрей Роман Василиків; протодиякон Петро Стецюк; протодиякон Олексій Писарчук; диякон Михаїл Мельник; диякон Олександр Бедрій.

Під час Божественної Літургії митрополит Іоасаф підніс молитву за визволення України від нашестя чужинців. Після завершення Божественної Літургії Владика Іоасаф привітав усіх іменинників і протоієрея Івана Телятинського з Днем Небесного Покровителя та з днем священичої хіротонії а також привітав регента митрополичого хору, заслуженого працівника культури Михаїла Замрозевича з днем народження і наділив архипастирським благословенням всіх співучасників богослужіння.

 

Прес-служба Івано-Франківсько-Галицької єпархії

Української Православної Церкви (ПЦУ)

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavya.if.ua