_DSC0002

18 вересня 2022 року, у неділю коли Православна Церква вшановує пам’ять пророка Захарії і праведної Єлизавети, Високопреосвященійший Іоасаф, митрополит Івано-Франківський і Галицький, очолив уставні Богослужіння в Свято-Троїцькому кафедральному соборі міста Івано-Франківська.

У переддень неділі владика-митрополит у співслужінні духовенства Кафедрального собору звершив Всенічне Бдіння, а недільного дня очолив Літургію святителя Іоана Золотоустого.

Проповідь після запричасного стиха, з благословення священоархімандрита Великоскитського Хрестовоздвиженського Маняського чоловічого монастиря митрополита Іоасафа, виголосив протоієрей Петро Гава.

Після відпусту служби Божої владика Іоасаф звернувся до присутніх у храмі з повчальним словом в якому розкрив духовний зміст недільного Євангелія та розказав парафіянам про духовні подвиги преподобномученика Афанасія Берестейського який  невпинно захищав святе Православіє. Літургія завершилась уставним многоліттям.

Прес-служба Івано-Франківсько-Галицької Єпархії

 Української Православної Церкви (ПЦУ)

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavya.if.ua