IMG_2045

27 січня 2019 року, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф звершив Божественну Літургію в храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці села Похівка Богородчанського деканату Івано-Франківської єпархії Православної Церкви в Україні.

13 січня цього року під час зборів релігійної громадипарафії села Похівка було прийнято рішення про перехід від УПЦ МП до складу помісноїПравославної Церкви в Україні, а вже 19 січня на свято Богоявлення Господнього відбулося перше Богослужіння яке з благословення митрополита Іоасафа очолив архимандрит Феогност (Бодоряк).

Громада села Похівки є першою на Івано-Франківщині, яка перейшла з УПЦ МП до Православної Церкви в Україні.

А вже сьогодні, 27 січня, за недільним Богослужінням разом з громадою Храму до Пастероначальника Господа нашого Ісуса Христа молився митрополит Івано-Фарнківський і Галицький Іоасаф, якому співслужив архимандрит Феогност (Бодоряк) та запрошене духовенство. Підтримати похівчан прийшли православні з села Іваниківка та Забережжя з своїм настоятелем, отцем Степаном.

За Літургією співав хор Свято-Троїцького кафедрального собору під керівництвом протоієрея Іоана Телятинського.

На закінчення богослужіння владика Іоасаф звернувся з повчальним словом до громади Храму в якому висловив подяку тим парафіянам які наважилися відкрито заявити про бажання молитися в Українській Православній Церкві та не здалися навіть тоді, коли на них почався чинитися значний опір з боку колишнього священика, ярого прихильника «Московського Патріархату» протоієрея Володимира Шувара.

Богослужіння завершилося хресним ходом з окропленням святою водою.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavya.if.ua