_DSC1074

24 липня 2022 року, у неділю 6-ту після П’ятидесятниці митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, на запрошення протоієрея Юрія Гречанюка звершив освячення Храму побудованого на честь Рівноапостольної кн. Ольги в місті Івано-Франківськ.

За літургією Його Високопреосвященству, митрополиту Іоасафу, співслужили Преосвященні єпископи: Житомирський і Овруцький Паїсій, Богородчанський владика Феогност,  настоятель Храму протоієрей Юрій Гречанюк, канцлер Єпархії протоієрей Іоан Лапка, намісник Манявського Хрестовоздвиженського чоловічого монастиря ігумен Іоасаф та запрошене духовенство.

По завершенні Божественної Літургії владика-митрополит Іоасаф звернувся до присутніх у храмі з повчальним словом в якому наголосив на особливому значенні звершеної сьогодні події, а саме освячені нового Жертівника Господнього та вручив благословенні Предстоятелем Православної Церкви України митрополитом Епіфанієм нагороди та грамоти будівничим і жертводавцям.

Прес-служба Івано-Франківсько-Галицької Єпархії

 Української Православної Церкви (ПЦУ)

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavya.if.ua