_DSC0112

22 травня 2022 року, у 5-ту неділю після Світлого Христового Воскресіння, а також  у день коли Православна Церква вшановує пам’ять перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая з міста Мир Лікійських у місто Бар,  митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, очолив Богослужіння в Свято-Троїцькому кафедральному соборі міста Івано-Франківська.

Сьогоднішня неділя Святою Церквою присвячується Євангельській розповіді про самарянку яка була навернена Христом до віри. Коротка згадка про те, що самарянка залишила свою посудину, здається незначною та тривіальною, але якщо розглядати її паралельно з іншими Євангельськими текстами, то вона стає досить промовистою. Так апостоли залишали свої рибальські сіті, місця збору податку і родини й невідкладно приймали поклик на служіння. Залишивши все, що мала, самарянка як апостоли стала просвітителем своїх ближніх.

Настоятелю та священоігумену Великоскитського Хрестовоздвиженського Манявського чоловічого монастиря співслужив настоятель Собору протоієрей Іоан Телятинський, протоієрей Любомир Малофій та соборне духовенство. Проповідь перед причастям вірних виголосив, з благословення владики Іоасафа, протоієрей Тарасій Дмитрук.

На завершення Літругії владика-митрополит звернувся до присутніх у Храмі з повчальною проповіддю в якій розкрив духовний зміст сьогоднішнього недільного Євангелія.

Прес-служба Івано-Франківсько-Галицької Єпархії

 Української Православної Церкви (ПЦУ)

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavya.if.ua