IMG_1414

«З колядою ідемо, благу вістку несемо!»

15 січня 2019 року гурт колядників «Благовість», Старокривотульської ЗОШ І-ІІІ ступенів, разом із духовенством Івано-Франківської єпархії Православної Церкви України: архимандритом Феогностом (Бодоряком), протоієреєм Юрієм Гречанюком, протоієреєм Тарасієм Дмитруком, протоієреєм Олегом Богаком, ієреєм Іоаном Бегметюком та дияконом Романом Лесюком, із благословення Митрополита Івано-Франківського і Галицького Іоасафа, у Київській Православній Богословській Академії вітали із Різдвом Христовим, Новим Роком та Богоявленням Його Блаженство, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія.

Різдвяні колядки, віншування та театралізоване дійство представили гурт колядників. Із словами привітань до Його Блаженства звернувся протоієрей Олег Богак, який побажав владиці-митрополиту міцного здоров’я, твердості духу, впевненості у завтрашньому дні та сили вести всіх нас, Помісну Автокефальну Православну Церкву України до Небесного Єрусалиму.

Прослухавши колядки та переглянувши Різдвяне дійство, Його Блаженство Митрополит Епіфаній подякував усім гостям за візит, звернувся до присутніх із словами духовної настанови, уділив своє архієрейське благословення та роздав Різдвяні подарунки.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavya.if.ua