DSC_0129

11 березня 2021 року, у четверту неділю Святої Чотиридесятниці, в яку Свята Православна Церква згадує пам’ять прп. Іоана Ліствичника, Високопреосвященний Іоасаф митрополит Івано-Франківський і Галицький очолив недільне Богослужіння у Соборному Храмі Великоскитського Хрестовоздвиженського чоловічого монастиря.

У 4-ту неділю Великого посту Церква читає Євангеліє про оздоровлення, звільнення від влади злого духа хлопця, якого батько привів до Ісуса. Цією євангельською подією Церква пригадує нам, що час посту, це не тільки стриманість від їжі і забав, а це час духовної боротьби з власними гріхами, недоліками, стриманість передусім від гріхів, зріст у вірі, любові та молитві.

Його високопреосвященству, настоятелю монастиря, митрополиту Іоасафу співслужив благочинний Обителі архимандрит Герасим та духовенство Українського Афону. Недільного дня храм був наповнений віруючими, багато з яких приступили до таїнства Сповіді та Причастя. На запричасному стиху проповідь виголосив архимандрит Герасим.

Після відпусту літургії з повчальним словом до присутніх у храмі звернувся владика-митрополит, в якому розкрив присутнім у храмі паломникам суть сьогоднішнього недільного Євангелія.

Богослужіння завершилось уставним многоліттям після чого братія обителі звершила чин Панагії.

11 квітня 1978 року Господь привів у світ духівника монастиря архимадрита Софронія, якого митрополит Іоасаф привітав з 43-літтям та побажав Божої допомоги у священичому служінні.

 

Прес-служба Івано-Франківсько-Галицької Єпархії

 Української Православної Церкви (ПЦУ)

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavya.if.ua