DSC_0183

21 вересня 2020 року, Свята Православна Церква відзначає одне з дванадесятих свят – Різдво Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Присновіди Марії.

З нагоди такого великого свята, на запрошення протоієрея Іоана Коржинського та громади села, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф очолив святкове богослужіння в храмі Успіння Пресвятої Богородиці села ВовчківціСнятинського деканату.

У переддень свята владика-митрополит у співслужінні протоієрея ІоанаТелятинського та Соборного духовенства звершив Всенічне бдіння в Свято-Троїцькому кафедральному соборі міста Івано-Франківська.

Святкового дня, за літургією владиці Іоасафу співслужив благочинний Снятинського деканату протоієрей Михаїл Марусяк, настоятель Храму протоієрей Іоан Коржинський, протоієрей Михаїл Мизюк та запрошене духовенство деканату. Після запричасного стиха з проповіддю про Успіння Пресвятої Владичиці нашої Богородиці до мирян звернувся настоятель Собору Пресвятої Тройці м. Снятин протоієрей Михаїл Марусяк.

По завершенні Богослужіння владика Іоасаф звернувся до присутніх у храмі з повчальним словом в якому наголосив на особливому значенні сьогоднішнього свята.Також владика-митрополит привітав отця-настоятеля з 40-річчям священичої хіротонії та побажав йому Божого благословення на нелегкій священичій ниві а також відзначив благословенними грамотами найбільш активних парафіян храму.

 

Прес-служба Івано-Франківсько-Галицької Єпархії

 Української Православної Церкви (ПЦУ)

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavya.if.ua