_DSC0640

6 листопада 2022 року, у неділю 21-шу неділю після П’ятидесятниці, на запрошення митрополита Івано-Франківського і Галицького Іоасафа, Свято-Троїцький кафедральний собор міста Івано-Франківська відвідав Предстоятель Української Православної Церкви, Його Блаженство митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

Перед початком Літургії Першоієрарха і Блаженнійшого Отця Української Православної Церкви від імені духовенства та парафіян Храму, вітальне слово виголосив настоятель Свято-Троїцького кафедрального собору, протоієрей Іоан Телятинський.

За Божественною Літургією Предстоятелю автокефальної Православної Церкви України співслужили митрополит Галицький Андрій, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, єпископ Коломийський і Косівський Юліан, єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор, єпископ Коломийський Павло, єпископ Богородчанський Феогност, канцлер Івано-Франківсько-Галицької Єпархії протоієрей Іоан Лапка, настоятель Свято-Троїцького кафедрального собору Іоан Телятинський, благочинний Снятинського деканату протоієрей Михаїл Марусяк, намісник Великоскитського Хрестовоздвиженського Манявського чоловічого монастиря та численне деховенство Івано-Франківсько-Галицької Єпархії.

Блаженнійший Митрополит Епіфаній возніс особливу молитву до Господа за Батьківщину, за перемогу над ворогом, за її волю, за майбутнє наших дітей. Також під час богослужіння лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Вітчизни й мирних жителів.

За Літургією разом з Предстоятелем, Єпископатом та духовенством Української Православної Церкви до Господа нашого Ісуса Христа молилися голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Світлана Онищук, Голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, міський Голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, народний депутат України Оксана Савчук, представники громадських та політичних організацій та парафіяни і гості.

Божественну Літургію своїм молитовним співом супроводжував архиєрейський хор Кафедрального Собору Івано-Франківсько-Галицької єпархії під керівництвом регента, заслуженого працівника культури України М. Замрозевича.

Після відпусту Богослужіння митрополит Епіфаній привітав владику Іоасафа та підніс у подарунок Просфору, з якої на проскомидії було вийнято часточку за його здоров’я, та набір Хреста і Панагії. В свою сергу митрополит Іоасаф подякував Його Блаженству за привітання та підніс у подарунок Просфору і квіти.

Богослужіння завершилося уставним многоліттям

Прес-служба Івано-Франківсько-Галицької єпархії

Української Православної Церкви (ПЦУ)

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavya.if.ua