_DSC0734

28-го серпня 2022 року, в день коли Свята Православна Церква відзначає останнє дванадесяте свято року – Успіння Пресвятої Богородиці, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф очолив уставні богослужіння в Хрестовоздвиженському Манявському чоловічому монастирі.

На передодні Богородичного свята митрополит Іоасаф очолив Всенічне бдіння з чином виносу плащаниці Божої Матері, під час якого у співслужінні монашого духовенства освятив п’ять хлібів, пшеницю, вино та єлей.

За Божественною літургією Його Високопреосвященству співслужив намісник Українського монастиря, ігумен Іоасаф, настоятель Свято-Вознесенського Скиту архимандрит Софроній, протоієрей Любомир Малофій та монаше духовенство. Проповідь перед причастям вірних виголосив ієромонах Нектарій.

На закінчення Літургії митрополит Іоасаф привітав усіх присутніх із святом Успіння Присвятої Богородиці і звернувся з повчальним словом. Богослужіння завершилося уставним многоліттям, після чого братія звершила чин Панагії.

Цього ж дня у ввечері владика Іоасаф очолив Всенічне бдіння з чином Погребіння.

Прес-служба Івано-Франківсько-Галицької Єпархії

 Української Православної Церкви (ПЦУ)

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavya.if.ua